Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Club Nokaut Trawniki Skandaliczna Postronność Ochrony

Utworzony przez Lukas, 8 listopada 2009 r. o 22:04
http://vimeo.com/16238575 POZNAJECIE SIE???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bart plock napisał:
dziewczyno z mala dziewczynką, przepraszam za wyrazenie ale takiego pustaka dawno nie spotkalem, moze dlatego ze nei obracam sie w takim chujowym towarzystwie, zal mi twojego dzieciaka tylko, masz ladna urodę jestes zgrabna mas zpiekne cialo czy musisz sie ku*** na litosc sprzedawac albo dawac wpychac sobie palce w pizde na wystepach? ogarnij sie bo zal d*** sciska weź sie do normalnej roboty no ale po twoich wypowiedziach sadze ze bedzie z tym kiepsko, nic dziwnego z emasz faceta ktory cie napier***a, bo normalny facet neichcialby takiej klientki, mi osobiscie sie podobasz wzgledem urody, ale jako kobiety nigdy bym cie neichcial bo nie maszszacunku do siebie, nie mas zpomyslu na zycie (to juz laski w burdelu maja lepsze zasady) jestes nijaka poprostu czarnobialaco do rodziny z 11 dziećmi zycze wam powodzenia, bo widac ze dzieci macie fajnie, bynajmiej sie nie ku***a i nie robia z siebie meneli zyja w warunkach takich w jakich maja i tak zle sobie nie radzą !! szkoda mi tej matki bo jest fajna kobitką z ktora pewnie mialbym nie jeden temat do obgadania, pozdrawiam was wszystkichto chyba tyle, a i jeszcze ten chlopak ktory niechce uczyc sie HISTORII widac ze ogarnia temat zyciua ale... jestes piepszonym nygusem nie chce sie poprostu, po co ci wiedziec czemu cos bylo 100 200 lat temu a to po to bys qwiedzial jak do tego doszlo z ejest na swiecie tak jak jest a nie wzielo sie wszystko z piasku kumasz sorry tempa strzalokazdy z tej wsi moze sie wyrwac tylko trzeba chciec a nie napier***ac PIWSKA i WODE po kontenerem sorry rpzystankiem osobiscie nie dziwie sie ze jak komus cos sie uddalo powoli neichce znac, bo kto by chcial utrzymywac wiekszy kontakt z tymi ktorym niechce sie osiagnac czegos wiecej byc kimś wiecej niż dzieckiem biednej rodziny ze wsi.....ale trzeba chcieć, ja osobiscie neichcialbym miec do czynioenia z żulernia bo tak wygladacie siedzac na przystanku i walic piwska!nie ma co robic ? kupe rzeczy mozna robic silownie zrobic sobie trenowac , poczytac (tak ku*** glabie czytac - bo wlasnie dzieki ksiazkom jestes w stanie myslec i wiedziec jak sie rozwijac)sorry za bledy pozdrawiam
ten koleś stolarz jest dużo mądrzejszy od tych magisterów bo zarabia 2300 złotych z czego 1200 wydaje na imprezy. A głupi magisterek robi za 1500 bo połowe wypłaty zabiera mu ZUS na wypłatę pensyj dla 100-tysięcznej armii urzędników oraz na załatanie dziury budżetowej którą rząd powiększa obiecując podwyżki różnym grupom zawodowym pracującym w budżetówce. Bardzo mi się podoba takie ich życie. Jest nuda, bieda nic się nie chce osiągnąć jest spokojnie bezstresowo a da się przeżyć choć klepie się biedę. W mieście w korporacji tyrasz po 12 godzin żeby zarobić na utrzymanie. I nie masz wolnego czasu. Czytanie książek? Tak niech młodzi czytają dla przyjemności. Co to są k**a jacyś kujoni magistrzy? A na h** czytać po to żeby później harować na kogoś? Bardzo im zazdroszczę tego spokoju, dużej ilości wolnego czasu. Że sobie można posiedzieć na łące na trawce i nic nie robić. Czy to nie jest mądrzejsze niż bezmyślna pogoń za pieniędzmi? Myślę że po tym materiale filmowym tej rodzinie już tam ludzie pomogli jakoś ich zaktywizowali. Ale cisza i spokój mija i zaczyna się niewolnictwo jakim jest praca na etacie. Należy dążyć do wolności finansowej Roberta Kiyoshaki. Oni wychowali się w takiej rodzinie a nie innej, rodzice nie pomyśleli zawczasu i dlatego teraz klepią biedę. Mało kogo z miasta stać na utrzymanie tak licznego potomstwa. A oni są jednak szczęśliwi w tej nędzy. Myślę że szczęśliwsi niż niejeden z miasta pracownik korporacji który nie ma czasu dla rodziny. Jak już się decydują na dziecko to góra jedno. Tu z koleii jest przesadzenie w drugą stronę. Rodziny wielodzietne zawsze są biedne ale chyba otrzymują jakieś dodatki z państwa socjalne - przynajmniej do dorosłości i jak się uczą a tutaj wolą sobie posiedzieć na trawce i popatrzeć jak rośnie. Też bym tak chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę szybkiego rozwoju kariery zawodowej mamie Amelki. Zastanawiam się co jej wsadzą między nogi w drugiej części filmu dokumentalnego. Nigdy nie spotkałem się na tego typu imprezach żeby gówniarze wsadzali palce w pi..e tancerce. Sam klub to szopa pomalowana kolorowo, wewnątrz stado baranów pilnowane przez osły na Nitro Bolonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że klub zamknięty został po emisji w HBO filmu pt. "Czekając na sobotę". Przyznaję, że nie byłem tam, ale jeśli prawdą jest co pokazali autorzy dokumentu to gdyby taka "mordownia" była w Lublinie też chciałbym aby ją zlikwidowali. Abstrahując od samego klubu, film doskonale obrazuje samodestrukcyjny światopogląd młodych ludzi na wsi. Bardziej dramat niż komedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krnąbrny, klub nie został zamknięty po emisji dokumentu, bo dokument ten został wyemitowany długo po zamknięciu. To tak do wiadomości. A dla napaleńców, którzy zobaczyli na filmie wsadzanie palców gdzie popadnie, to niestety był jednorazowe show i nie ma na co liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Kazika.Mysle ze jeli Ty musial bys sie utrzymac i dziecko,dac mu jesc itd. i nie ial bys pracy tez bys sie rozbieral,co ta dziewczyna ma zrobic?slyszysz ze nie ma tam pracy?wziasc dziecko pod pache i ruszyc w Polske?jesli jej sie to podoba to niech sobie to robi!!!Naucy sie pisa glabieeeeeeeeee!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OMG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My tam mamy Swoją BONAQNZE i jest super!!! alkochol narkotyki i sex jest wszystko na swoim miejscu;) a ochrona śpi pijana po kątach i rób co chcesz... zapraszam więc do Przesmyk!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BONANZE ma się rozumieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu duzo mowic. wiejski klub gdzie bawia sie same buraki z pola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
film jest do bani ludzie którzy nakręcili ten dokument po prostu umieścili w nim stereotypy dotyczące ludzi z malutkich miejscowości zrobili z nich zwykłych wieśniaków a tak nie jest ludzie jak to ludzie jedni są z klasą mają zdobyte wykształcenie i żyją z godnością na poziomie a inni to zwykłe robole po szkole zawodowej (zwrócę uwagę że bohaterowie filmu ukończyli zawodówkę fryzjerską bądź stolarską)tak więc nie ma się co dziwić że żyją jak żyją bez względu na miejsce zamieszkania bo nawet w dużych miastach są tacy ludzie a co do tej miejscowości pod Warszawą to ci ludzie mogli by znaleźć legalną pracę tylko że im się nie chce bo jak to powiedziała ta dziewczyna że chłopaki też mogli by pójść do tej pracy co jej chłopak ale nie chcą bo czasem trzeba rano wstać no to sory bardzo ale wybieraj albo się nie uczysz imprezujesz co sobota pijesz ćpasz itp i teraz ciężko pracujesz albo się szanujesz uczysz i wychodzisz na ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejcie na reportaż z tej dyskoteki jak można to ując ;CZEKAJAC NA SOBOTE MILANOS;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgodze sie z Toba Monis, masz racje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Nazywam się Marian Kozłoski. Miło mi poinformować, że wykupiłem w ostatnim tygodniu cały lokal. Aktualnie w środku klubu(nie widać na zewnątrz) prowadzone są prace remontowe aby jak najszybciej ponownie go uruchomić. Najbliższa zaplanowana impreza już za tydzień (11.12.2010) Zagrają: Dj Hazel Dj Losiek Dj Fenol Wstęp 30zł Zaczynamy o 20 W programie wiele konkursów, taniec erotyczny, walki mężczyzn w kisielu i wiele, wiele innych Pozdrawiam Marian Kozłoski Nokaut night club gg: 5667210 email: nightclub@nokaut.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukujemy takze kelnerek/kelnerów i barmanów oraz sprzątaczek Proszę odpowiadać w tym temacie Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widziałem film na HBO o nokaucie Jeśli było tam tak jak na filmie, to impreza jak najbardziej na DUZY PLUS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Kozłoski napisał:
WitamNazywam się Marian Kozłoski.Miło mi poinformować, że wykupiłem w ostatnim tygodniu cały lokal.Aktualnie w środku klubu(nie widać na zewnątrz) prowadzone są prace remontowe aby jak najszybciej ponownie go uruchomić.Najbliższa zaplanowana impreza już za tydzień (11.12.2010) Zagrają:Dj HazelDj LosiekDj FenolWstęp 30złZaczynamy o 20W programie wiele konkursów, taniec erotyczny, walki mężczyzn w kisielu i wiele, wiele innychPozdrawiamMarian KozłoskiNokaut night club gg: 5667210email: nightclub@nokaut.pl
ciekawe skad oni ci wezma 30 zł zł na wstep jak ledwo na piwo maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wy tam macie internet? ze studni ciągniecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palcie gume lapsy ';p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ochroniarzy Pan nie szuka? heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...